Horní Lideč
oficiální stránky obce

Cyklozávod VAŘÁKOVY PASEKY odstartuje druhou červnovou sobotu

04.06.2018

Tradiční cyklistický závod, který je součástí Valašskokarpatské cyklotour, se pojede v sobotu          9. června. Poměřit v něm své síly mohou ženy, muži i děti, a to hned v několika kategoriích.

 

 

Šestnáctý ročník závodu odstartuje v deset hodin dopoledne ze Sportovního areálu v Horní Lidči. Trasa zůstává stejná, jako v předchozích letech. Kategorii mužů čeká závod dlouhý devětatřicet kilometrů, pro ženy a kategorii M3 (muži nad padesát let) je připravena trasa v délce jednadvaceti kilometrů.

Pro děti, jsou opět vyznačeny trasy v okolí Základní školy a sportovního areálu v Horní Lidči. Na start se mohou postavit sportovci mladší čtyř roků na odrážedlech a kolech, chlapci a děvčata budou rozděleni do deseti skupin podle věku. Dětské závody startují patnáct minut po desáté.

Na závod je možné přihlásit se dopředu. Informace o přihlášení lze nalézt na stránkách obce Horní Lideč www.hornilidec.cz. Registrace závodníků proběhne v den závodu, 9. Června 2018, od 8,30 hodin ve sportovním areálu.

Poplatek za startovné při včasné registraci činí 100Kč, v den závodu účastník zaplatí 200Kč. Děti na závod přihlašuje zákonný zástupce v den závodu, sportovci do patnácti let mají startovné zdarma. Každý závodník je povinen mít řádně upevněnou přilbu a při jízdě na pozemních komunikacích dodržovat pravidla silničního provozu.

 

 
Informace o závodu
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač