Horní Lideč
oficiální stránky obce

Hudební skupina Reflexy roztančí Francovu Lhotu

12.10.2017

Hudební skupina Reflexy vystoupí v pátek 13.října v Kulturním domě  Francova Lhota

 

V pátek 13. října ve Francově Lhotě populární Reflexy v rámci podzimní Kulturákové tour realizují další skvělou show, kde zazní jak songy starší, např. Ty jsi divoká, Daruj mi křídla, Neříkej, či Sluneční, ale i stále oblíbenější písničky z nejnovějšího alba „Proud mezi námi". Stejnojmenný pilotní singl, z jedenáctého CD této pop-rockové čtverky, má více než devět tisíc shlédnutí.

Po vydařeném letním putování po českých a moravských pódiích, v rámci něhož skupina Reflexy odehrála songy oblíbené napříč generacemi, si jejich fanoušci mohou koncert užít opět i v našem kraji. Hosty na této akci jsou Pepa Gargulák, je tedy jisté, že během večera se bude i vzpomínat na jeho bratra, který se stal neodmyslitelnou součástí historie Reflexů. Dále vystoupí i neméně populární skupina SCARLET ROSE. Připravena je i diskotéka.

Brány Kulturního domu ve Francově Lhotě se otevřou druhý říjnový pátek v osm hodin večer. Pořadatelé slibují celou řadu překvapení, včetně specialit na barech.

Pro svoz se doporučuje využít standardní hromadnou dopravu, ale i možnosti nezištného svozu a rozvozu na tel. 605 242 825.

Srdečně zvou pořadatelé!

 

 
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač