Horní Lideč
oficiální stránky obce

Jarní prázdniny

13.02.2017

V týdnu od 13. - 17. února probíhají ve Zlínském regionu jarní prázdniny. Přemýšlíte jak děti zabavit? Zde je několik tipů jak strávit společný čas.

 

 Kino svět ve Valašských Kloboukách připravilo pro malé návštěvníky každý den speciální odpolední představení. Nově zrekonstruované prostory kinosálu můžete navštívit každý den v 17,00 hodin již od pondělí!

Vyznavači pohybových aktivit si přijdou na své v Dětském centru Džungle ve Vsetíně. Je tvořeno třípatrovým prolézacím labyrintem a spoustou jiných atrakcí, které ocení zvlášť menší děti. Rodiče uvítají posezení v příjemném prostředí kavárny.

Cestovatelské jarní prázdniny. Tak zní název zábavného programu se spoustou her a tvoření pro rodiny s dětmi i jednotlivce, který je pro vás připraven na Zámku Vsetín. Jak název napovídá, program bude věnován cestování po světě a cizokrajné přírodě.

Podmínky k lyžování jsou stále ještě dobré. Navštívit můžete Lyžařský vlek v Lidečku, Lyžařský areál Újezd u Valašských Klobouk, Ski areál Pozděchov nebo Ski areál Karolinka.

Milovníci vodních sportů nemusí čekat na léto. Navštívit můžete v tomto týdnu Městské lázně ve Vsetíně, Krytý plavecký bazén v Brumově - Bylnici nebo Krytý plavecký bazén ve Valašské Meziříčí se spoustou atrakcí pro děti.

Přestože máme pořád zimu, ve Zlínské Zoo to na zimní spánek nevypadá. Zooprázdniny nabízí pro děti kreativní dílny a spoustu soutěží o hezké ceny! Navíc až do konce února platí zvýhodněné vstupné.

Přejeme Vám příjemně strávené dny volna!

 

 
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač