Horní Lideč
oficiální stránky obce

Letní prázdniny ukončí rockový festival

21.07.2017

Česká metalová skupina ARAKAIN vystoupí v rámci tradičního open air festivalu LÁLÁ PÁPÁ FEST v Horní Lidči

 

 Tradiční open air festival rockové hudby se uskuteční v sobotu 26. srpna v prostorách sportovního areálu v Horní Lidči již po šesté. Hlavním organizátorem této akce je Obec Horní Lideč, iniciátorem pak Vlastík Hrabica. „Na začátku léta se všichni těší na koncert skupiny Reflexy, to je už tradiční. Napadlo mě, že uspořádáme hudební akci, která konec letních prázdnin zpříjemní. Tato myšlenka se ujala a letos se uskuteční už šestý ročník rockového hudebního festivalu LÁLÁ PÁPÁ FEST", vzpomíná Vlastík Hrabica.

Za dobu konání této akce, se v Horní Lidči vystřídalo množství místních i zahraničních hudebních skupin, které každoročně přilákají fanoušky rockové hudby z širokého okolí. Hlavním hudebním „tahákem" se letos bezpochyby stane metalová skupina Arakain, která na české hudební scéně působí již od roku 1982 a jsou s ní spojena jména zpěváků jako Aleš Brichta a Lucie Bílá. Příznivci rocku se mohou těšit na večer plný hudby v podání skupin My pulse, Špagát, Old Coccots, Defect, Schelinger revival a Donor.

Rád bych pozval všechny příznivce dobré muziky, nejen svým jménem, ale i jménem Obce Horní Lideč, která má záštitu nad tímto festivalem a samozřejmě také jménem všech kapel, které se festivalu zúčastní. Přijďte se pobavit na konci prázdnin", uzavírá Vlastík Hrabica, zpěvák skupiny Špagát.

Lístky na hudební festival LÁLÁ PÁPÁ FEST si můžete zakoupit v předprodeji za 300 Kč v IC Horní Lideč, ve Sportovním areálu v Horní Lidči (hospoda), IC Valašské Klobouky a IC Vsetín, nebo v den konání festivalu přímo na místě za 350Kč.

Bližší informace na telefonním čísle 737 701 047.

 

 
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač