Horní Lideč
oficiální stránky obce

Tradiční přehlídka kapel již tuto sobotu!

13.06.2017

Již tuto sobotu, 17.června, se můžete těšit na již Tradiční přehlídku kapel 2017, která proběhne v rámci OBECNÍHO DNE v Horní Lidči

 

Chcete-li mít přehled o dění na valašské hudební scéně, podpořit místní kapely a zažít večer plný dobré hudby, nenechte si ujít Tradiční přehlídku kapel 2017 v Horní Lidči. Koná se již tuto sobotu, 17. června 2017 od 18,00 hodin, ve Sportovním areálu v Horní Lidči!

Již v podvečer posluchače rockově naladí skupina Špagát, která není na valašské hudební scéně žádným nováčkem. Po nich nastoupí duo osobitých muzikantů Tlustej Martin a Pan Jan. Těšit se také můžete na hudební skupinu The Latecomers, která působí momentálně v Praze, nicméně někteří z jejich členů jsou praví Valaši. Už v nočních hodinách rozezvučí prostor sportovního areálu hudebníci skupiny Janu-Šak, staří známí Devon-Perpetuum a nakonec Defect-Rock. Předpokládaný konec akce je kolem druhé hodiny ranní.

Přehlídka kapel bude vyvrcholením Obecního dne, který je na sobotní odpoledne v Horní Lidči připraven prostřednictvím jednotlivých složek obce. Součástí programu bude také slavnostní otevření pumptrackové dráhy, která vznikla v minulém roce u základní školy v Horní Lidči.

 Letos, stejně jako v loňském roce, se účinkující muzikanti vzdali nároku na honorář ve prospěch Sdružení Šance Olomouc o. p. s., která pomáhá onkologicky nemocným dětem.

 

 
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač