Horní Lideč
oficiální stránky obce

Ve školce se rozloučili s předškoláky

17.06.2018

Loučení nebývá vždy snadné, proto se učitelky MŠ v Horní Lidči se rozhodly tuto skutečnost předškolákům zpříjemnit a uspořádaly na zahradě školky malou letní slavnost.

 

 

O kulturní program se postaraly samy děti. Úvodem zatančily sestavu „kočičí show", s kterou se úspěšně prezentovaly na Zlínském škrpálku. Následovalo pásmo básní a říkanek.  V hlavní části byly jednotlivé děti pasovány na prvňáčky. Musely ovšem projít malou zkouškou. Z černého klobouku si nejprve vytáhly otázku. Z jejich odpovědí bylo hned jasné, že školkáčci už to rozhodně nejsou. Suverénně vyjmenovávaly dny v týdnu, názvy jednotlivých měsíců, jarních květin nebo zvířat a jejich mláďat. Po úspěšně zvládnuté zkoušce byly paní učitelkou pasovány na prvňáčky. Každé z nich dostalo na památku kšiltovku se jménem, knihu a diplom, aby na školku nezapomněly. Nechyběl ani slavnostní přípitek dětským šampaňským.

Program dále pokračoval volnou zábavou. Součástí oslavy bylo samozřejmě bohaté občerstvení. Rodiče, děti i samotné paní učitelky se dobře bavili.

Fotogalerie ZDE

 
Samy předškoláčci se postaraly o kulturní program
Při slavnosti byly děti pasovány na prvňáčky
Ve školce uspořádali malou zahradní slavnost
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač