Horní Lideč
oficiální stránky obce

Velkolepá taneční show

03.07.2017

Více než sto tanečníků předvedlo svůj um na velkolepé taneční show v Kulturním domě v Lidečku! Ta proběhla v úterý 27. června pod vedením lektorky taneční skupiny Yasmeen Dance Veroniky Ditrichové

 

 

„ Dneska proběhl druhý ročník naší velké taneční show. První byla před dvěma lety a sklidila rovněž velký úspěch. Nápad uspořádat tuto show vznikl hlavně proto, aby mohly děti předvést rodičům a kamarádům co za rok natrénovaly a s čím „vyhrávaly".  Taneční soutěže, kterých se účastníme, probíhají po celé ČR a málokdo z rodičů se na ně s námi dostane", poznamenala lektorka Veronika Dittrichová.

Celá soutěžní sezóna byla pro taneční skupinu velmi úspěšná. Doposud dobývali stupně vítězů především v orientálním tanci, letos soutěžili v kategorii Zumba.  O tom, že to nebyl vůbec špatný nápad, svědčí počet získaných medailí, devět zlatých, sedm stříbrných a dvě bronzové.

„ Účast veřejnosti nás moc povzbudila, ohlasy byly skvělé a všichni si akci moc chválili. Tanečníci předvedli výborné výkony, jsem na ně pyšná. V příštím roce plánuji opět účast na různých soutěžích a snad se podaří opět závěrečná show. Děkuji všem našim sponzorům, obcím Lidečko a Horní Lideč, EDM centrum s., r., o., všem tanečnicím, tanečníkům a jejich rodičům", dodala Veronika Dittrichová a s dojetím převzala poděkování v podobě květin od svých žáčků.

Více ve fotogalerii ZDE

 

 
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač