Horní Lideč
oficiální stránky obce

Klubíček - místo pro maminky s dětmi

04.04.2019

Každé dítě, ve všech vývojových stádiích, potřebuje změnu prostředí a kolektiv. Místa k trávení času či jakékoliv aktivity pro maminky na mateřské a jejich děti chybí hlavně na vesnicích. A proto vznikl v Horní Lidči KLUBÍČEK.

 

Jsem maminkou dvou malých dětí. V minulosti jsem za podobnými aktivitami dojížděla do vzdálených obcí, a když mi byl nabídnut prostor, kde by se tato setkání mohla uskutečňovat, okamžitě jsem toho využila" vzpomíná Petra Husková, zakladatelka a organizátorka Klubíčku.  „Záleží na tom, v jaké sestavě se sejdeme. Pokud jsou to aspoň tříleté děti tak tvoříme a učíme se různé básničky, ti menší si spolu hrají. Změna prostředí, kamarádi a jiné hračky jsou i pro malé děti velmi podnětné a inspirativní" dodává.

V současné době se v rámci KLUBÍČKU schází přibližně deset maminek s dětmi každou středu v dopoledních hodinách od 10,00-11,45 hodin ve skautské klubovně nad knihovnou v Horní Lidči. Není nutná žádná registrace ani přihlášení. Stačí pouze přijít, nové tváře jsou vítány!

 

 
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač