Horní Lideč
oficiální stránky obce

Vánoční jarmark se v ZŠ Horní Lideč stává tradicí

18.12.2018

Již devátý ročník vánočního jarmarku se uskutečnil v tělocvičně Základní školy v Horní Lidči. Je to akce, do které se zapojují kromě žáků a učitelů také rodiče dětí.

 

Výzdoba celého prostoru byla letos opravdu úchvatná, všechno bylo zahaleno bílými závoji a světýlky. Stoly podél tělocvičny byly zaplněny nejrůznějšími vánočními výrobky.

Slavnostní zvuk fanfáry upozornil všechny přítomné, že program začíná. Děti z prvního stupně nacvičily vystoupení pro své spolužáky a rodiče, zapojili se ale i starší ročníky. Téměř hodinu se návštěvníci mohli nechat unášet vánočními melodiemi, roztomilými říkankami nejmenších i vánoční taneční choreografií.

„Děkujeme všem, kteří jste se zapojili do organizace této akce, především rodičům, kteří pomohli s výrobou vánočních dekorací. Musím uznat, že jejich kvalita se rok od roku zvyšuje a ty letošní bych označila jako TOP" sdělila přítomným zástupkyně ředitele Mgr. Martina Slováčková.

Všichni návštěvníci však museli uznat, že nejenom kvalita výrobků se zvyšuje. Zvyšuje se také úroveň celého vystoupení i výzdoby. Atmosféra byla toho odpoledne slavností a přátelská, provoněná vánočním punčem, naplněná smíchem, milými setkáními a rozhovory. Nesla v duchu blížících se Vánoc, což umocňoval sníh, který toho dne pokryl zemi.

Foto: Mgr. Bohumír Náhlý

 
Děti nejen zpívaly, ale také tančily
Vánoční jarmark proběhl již po deváté
Výzdoba byla letos úchvatná
Atmosféra se nesla v duchu blížících se Vánoc
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač